PROJEKT PODPORUJÍ

Albi, tradiční česká společnost, která oslavila už 30. narozeniny. Pokud jste fanoušky deskových her, kvízů a hádanek, jistě už jste o Albi slyšeli. Naší specialitou jsou vzdělávací a zábavné koncepty pro děti. Kouzelné čtení už se stalo součástí české rodiny a velké popularitě se těší i kvízy, hádanky a hry, které zastřešuje chytrá a vynalézavá chobotnice Kvído.

Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Nejlepší audioknihy známých vydavatelství. Stovky hodin ukázek k poslechu zdarma.

Nakladatelství CREW je první české nakladatelství specializované výhradně na komiksy. V současnosti vydává převážně překladové tituly.

Projekt Čtení pomáhá podporuje čtenářství a zároveň umožňuje dětem a mládeži podílet se na charitativní činnosti. Cílem je přenést pozornost dětí od počítačových her a sociálních sítí zpět ke knihám a zároveň pomáhat potřebným.

Rozhodující činností akciové společnosti Elektrárny Opatovice (EOP) je výroba, dodávka a prodej elektrické energie, tepla a stavebních hmot. Hlavním cílem EOP je orientace na potřeby zákazníků, trvalé poskytování kvalitních produktů a služeb a efektivní a ekologicky šetrné využívání přírodních zdrojů.

 

EMBA – tradiční český výrobce ekologických recyklovatelných archivních systémů, obalů a lepenek.

Jirout – reklamní agentura, agentura s tradicí, poskytuje komplexní reklamní služby od návrhu přes výrobu až po instalaci a servis reklamních prvků.

Kukatkoo – organizace věnující se uměleckému překladu a tlumočení z/do znakového jazyka. Aby bylo na světě víc radosti a porozumění.


Skupina MetLife, Inc. je předním poskytovatelem životního a důchodového pojištění.

Ministerstvo kultury České republiky je ústředním orgánem státní správy na úseku kultury.

Poslání Nadace ČEZ. Podporujeme veřejně prospěšné projekty, které reagují na aktuální společenské potřeby ve všech regionech České republiky.

Národní knihovna České republiky je největší knihovnou ČR a zároveň jednou z nejstarších českých veřejných knihoven. Je příspěvkovou organizací Ministerstva kultury a ústřední knihovnou systému knihoven ČR.

Časopis PUNTÍK je určený dětem od 2 do 6 let. Nabízí aktivity, které pomáhají s rozvojem řeči a slovní zásoby, rozvíjením fantazie či s procvičováním grafomotoriky. Spolu s časopisem Tečka! určeným pro malé školáky vydává vydavatelství MediaKIDS Publishing navazující na tradici původního vydavatelského domu Mladá fronta.

Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky (SKIP ČR) je dobrovolná profesní a stavovská organizace knihovníků a informačních pracovníků, která má charakter občanského sdružení.

Tympanum audioknihy je vydavatelství, které se od svých počátků specializuje na výrobu a prodej audioknih. Vydává světovou i českou beletrii, audioknihy pro děti a detektivky.