PROJEKT PODPORUJÍ

Albi, tradiční česká společnost, která oslavila už 30. narozeniny. Pokud jste fanoušky deskových her, kvízů a hádanek, jistě už jste o Albi slyšeli. Naší specialitou jsou vzdělávací a zábavné koncepty pro děti. Kouzelné čtení už se stalo součástí české rodiny a velké popularitě se těší i kvízy, hádanky a hry, které zastřešuje chytrá a vynalézavá chobotnice Kvído.

Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Nejlepší audioknihy známých vydavatelství. Stovky hodin ukázek k poslechu zdarma.

Nakladatelství CREW je první české nakladatelství specializované výhradně na komiksy. V současnosti vydává převážně překladové tituly.

Projekt Čtení pomáhá podporuje čtenářství a zároveň umožňuje dětem a mládeži podílet se na charitativní činnosti. Cílem je přenést pozornost dětí od počítačových her a sociálních sítí zpět ke knihám a zároveň pomáhat potřebným.

Rozhodující činností akciové společnosti Elektrárny Opatovice (EOP) je výroba, dodávka a prodej elektrické energie, tepla a stavebních hmot. Hlavním cílem EOP je orientace na potřeby zákazníků, trvalé poskytování kvalitních produktů a služeb a efektivní a ekologicky šetrné využívání přírodních zdrojů.

 

EMBA – tradiční český výrobce ekologických recyklovatelných archivních systémů, obalů a lepenek.

Jirout – reklamní agentura

 

Skupina MetLife, Inc. je předním poskytovatelem životního a důchodového pojištění.

Ministerstvo kultury České republiky je ústředním orgánem státní správy na úseku kultury.

 

Mladá fronta, a. s. bylo české vydavatelství. Vydávalo knihy různých žánrů a přes čtyřicet časopisů včetně odborných a dětských. Spolupracovalo též se spřízněným slovenským nakladatelstvím MF Media. Do mediální skupiny dále patřilo větší množství internetových portálů, zahrnující Cnews.cz, Edna.cz a Euro.cz.

Poslání Nadace ČEZ. Podporujeme veřejně prospěšné projekty, které reagují na aktuální společenské potřeby ve všech regionech České republiky.

Národní knihovna České republiky je největší knihovnou ČR a zároveň jednou z nejstarších českých veřejných knihoven. Je příspěvkovou organizací Ministerstva kultury a ústřední knihovnou systému knihoven ČR.

Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky (SKIP ČR) je dobrovolná profesní a stavovská organizace knihovníků a informačních pracovníků, která má charakter občanského sdružení.